Aktualności
18.04.2019
Aż 83% zwiedzających przyjeżdża na targi aby zobaczyć nowości rynkowe. Czym Twoja firma ich zaskoczy podczas Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle? Targi to doskonała okazja do prezentacji najnowszych produktów. Zgłoś nowość a my zadbamy o jej promocję!

[ więcej ]


10.04.2019
Ponad 84 tysiące osób w ubiegłym roku zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Takie najnowsze alarmujące statystyki podał GUS. Powodem tych tragicznych zdarzeń jest najczęściej brak odpowiedniej kultury bezpieczeństwa. O tym jak ją budować będą mówić eksperci w ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Czekają nas cztery dni wypełnione wykładami, debatami, warsztatami i prezentacjami.

[ więcej ]


29.03.2019
Ruszyła nowa platforma sprzedaży biletów on-line Grupy MTP. Oferta ToBilet.pl dotyczy nie tylko targów, ale też wydarzeń kulturalnych, sportowych i koncertów. Do 26 maja jest taniej! Zapewnij sobie udział w Salonie Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle w promocyjnej cenie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Innowacje - Technologie - Maszyny ITM Polska, BHP

Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle na targach ITM Polska

Najbliższa edycja: 4-7 czerwca 2019. Zapraszamy!

Salon BHP na największych targach przemysłowych w Polsce

Interesujące konferencje i prelekcje organizowane przez najważniejsze instytucje zajmujące się tematyką bezpieczeństwa i ochrony pracy w Polsce oraz ciekawe produkty i rozwiązania z zakresu ochrony pracy – tak w skrócie scharakteryzować można Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Ekspozycja kolejnej edycji salonu jest częścią największych w kraju targów nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM Polska.

Wystawcy Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, organizowanego w latach nieparzystych, naprzemiennie z Międzynarodowymi Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, zaprezentują środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, środki i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, rozwiązania służące bezpiecznej pracy w magazynie.

>>Zakres tematyczny

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni