Organizator:

Licytuj unikatową fotografię autorstwa Szymona Brodziaka!

Podziel się

Odbitka z numerem 1 pochodzi z wyjątkowej sesji zrealizowanej z okazji stulecia Grupy MTP.

To prawdziwa czarno-biała perła. Zdjęcie autorstwa Szymona Brodziaka, z sesji zorganizowanej z okazji stulecia Grupy MTP. Odbitka z numerem 1, z podpisem autora i certyfikatem autentyczności. Jak niemal zgodnie mówią ci, którzy widzieli wszystkie powstałe podczas sesji zdjęcia – to najpiękniejsza fotografia z cyklu.

Licytacja dostępna jest >>TUTAJ<<

Niezwykła to była sesja, bo i wyjątkowa rocznica. Historia Grupy MTP rozpoczęła się 28 maja 1921 roku, kiedy to z inicjatywy poznańskich kupców zainaugurowano I Targ Poznański. Dziś ciężko wyobrazić sobie Poznań bez targów! Grupa MTP, oprócz targów, organizuje też wydarzenia sportowe, kulturalne i megaeventy.

Szymon Brodziak, mistrz fotografii czarno-białej,  w cyklu dwunastu zdjęć opowiedział w sposób niekonwencjonalny  o najważniejszych wydarzeniach targowych i miejscach, o historii i przyszłości. Fotografie zostały wykorzystane w kalendarzu na 2022 rok, wydanym przez Grupę MTP. Podziwiać je można również na wystawie w restauracji Oregano and Wine oraz – pojedynczo – na citylightach umieszczonych na przystankach komunikacji miejskiej.

Ale czyż nie lepiej mieć jedno na własność?

Zapraszamy do licytacji!

Licytacja dostępna jest>>TUTAJ<<