Organizator:

Przedsiębiorstwo KPS sp. z o.o. - wystawcą na targach BHP 2023

Podziel się

Przedsiębiorstwo KPS to zaufany partner handlowy, który od ponad 30 lat dobiera dla klientów z każdej branży najbardziej odpowiednie rozwiązania. Sklep KPS BHP posiada pełną ofertę produktów BHP w szerokim zakresie cenowym, rzetelną wiedzę o produktach oraz własny magazyn. W dniach 30.05-2.06.2023 będzie można spotkać się przedstawicielami firmy na stoisku podczas salonu BHP w ramach targów ITM Industry Europe.

 

Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w doradztwie i sprzedaży produktów BHP. Działalność spółki jest skierowana do przedsiębiorstw pragnących zapewnić bezpieczeństwo na każdym stanowisku pracy, podnosząc dzięki temu jakość oferowanych usług i produktów.

Firma specjalizuje się w sprzedaży produktów BHP, są to m.in.: buty robocze, rękawiczki jednorazowe, maski ochronne, kombinezony ochronne, rękawice robocze, obuwie ochronne i odzież robocza.

 

Przedsiębiorstwo KPS Sp. z o.o. to producent i importer BHP dla branż:

 

Podczas salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle firma zaprezentuje m.in. obuwie ochronne marki Proof:

 

 

 

 

   

 

 

Więcej: https://kps.com.pl/pl/ 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle odbędzie się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG oraz Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING.