Aktualności
16.05.2019
Jest już gotowy nasz targowy przewodnik. Czytelnik znajdzie tam najważniejsze informacje o bloku czerwcowych targów: ITM Polska, Modernlog, 3D Solutions, Subcontracting i Salonie Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Zachęcamy do lektury!

[ więcej ]


14.05.2019
Jak wzmocnić swoją pozycję i podkreślić obecność na czerwcowych targach? Wystawcom wystarczą cztery kroki do sukcesu.

[ więcej ]


08.05.2019
Każdy wystawca Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle powinien poczuć się gospodarzem targów. Zachęcamy do pobrania i wysyłki zaproszeń na to wydarzenie.

[ więcej ]


07.05.2019
Wystartowała V edycja ogólnopolskiego konkursu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Może w nim wziąć udział każdy zainteresowany tą tematyką.

[ więcej ]


29.04.2019
Otrzymaliśmy ważną informację. Tegoroczna edycja bloku targów ITM Polska odbędzie się pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

[ więcej ]


18.04.2019
Aż 83% zwiedzających przyjeżdża na targi aby zobaczyć nowości rynkowe. Czym Twoja firma ich zaskoczy podczas Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle? Targi to doskonała okazja do prezentacji najnowszych produktów. Zgłoś nowość a my zadbamy o jej promocję!

[ więcej ]


10.04.2019
Ponad 84 tysiące osób w ubiegłym roku zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Takie najnowsze alarmujące statystyki podał GUS. Powodem tych tragicznych zdarzeń jest najczęściej brak odpowiedniej kultury bezpieczeństwa. O tym jak ją budować będą mówić eksperci w ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Czekają nas cztery dni wypełnione wykładami, debatami, warsztatami i prezentacjami.

[ więcej ]


29.03.2019
Ruszyła nowa platforma sprzedaży biletów on-line Grupy MTP. Oferta ToBilet.pl dotyczy nie tylko targów, ale też wydarzeń kulturalnych, sportowych i koncertów. Do 26 maja jest taniej! Zapewnij sobie udział w Salonie Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle w promocyjnej cenie.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni