Aktualności
07.06.2019
Po czterech intensywnych dniach targi ITM Industry Europe dobiegły końca. Przez ten krótki czas teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełniły nowoczesne maszyny, technologiczne nowości i tłumy zwiedzających profesjonalistów. Strefa konferencyjna Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za tak udaną edycję!

[ więcej ]


06.06.2019
Przemysł 4.0 jest wiodącym tematem targów ITM Industry Europe. Sfilmowana ekspozycja wygląda imponująco. A to tylko niewielki wycinek oferty wszystkich wystawców.

[ więcej ]


05.06.2019
W ramach imponującej ekspozycji ITM INDUSTRY EUROPE można podziwiać nowoczesne maszyny, najnowsze technologie i prekursorskie rozwiązania na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Dodatkowo uczestnicy ITM mogą skorzystać z bogatego programu targów: Modernlog, 3d Solutions, Subcontracting i Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. W drugim dniu wydarzenia było z czego wybierać.

[ więcej ]


05.06.2019
- Najważniejsza zasada w budowaniu kultury bezpieczeństwa to dbałość o relacje międzyludzkie w firmie- przekonywał Paweł Szczepański z QES Consulting podczas kolejnego dnia wykładów i debat ITM Industry Europe. Strefa konferencyjna Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle cieszyła się dużym zainteresowaniem.

[ więcej ]


04.06.2019
Pierwszy dzień targów ITM i Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle oraz targowych emocji za nami. W fotogalerii można obejrzeć ekspozycje i ulotne momenty uchwycone w obiektywie.

[ więcej ]


04.06.2019
Dziś, 4 czerwca 2019, o godz. 11:30 na scenie w Alei Lipowej odbyła się gala inaugurująca targi ITM Industry Europe, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions oraz Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz, organizacji i stowarzyszeń branżowych, mediów oraz biznesu.

[ więcej ]


04.06.2019
Bezpieczeństwo i higiena pracy człowieka, nowe przepisy dotyczące kwalifikacji zawodowych oraz psychologia w zarządzaniu kulturą bezpieczeństwa w firmach- te tematy zdominowały pierwszy dzień Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Wydarzenie organizowane w cyklu dwuletnim towarzyszy tegorocznej edycji targów ITM Industry Europe.

[ więcej ]


04.06.2019
Targi ITM łapią w żagle pomyślne wiatry i chcąc nadążać za transformacją wynikającą z globalizacji przemysłu i nowych technologii, również dostosowują przekaz i styl komunikacji do oczekiwań rynku. Wierzymy, że zmiany napędzają sukces. Dlatego pragniemy pochwalić się nowym logo oraz rozszerzeniem nazwy. Od 4 czerwca 2019 podejmujemy wyzwanie, aby kreować największe i najlepsze targi przemysłowe, nie tylko w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, lecz i na całym świecie – ITM Industry Europe nadchodzi!

[ więcej ]


Partnerzy Medialni