Złoty Medal

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów, przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Każdego roku do konkursu o Złoty Medal  Grupy MTP wystawcy zgłaszają ponad 500 produktów.

Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Stając się Wystawcą targów ITM/SALON BEZPIECZEŃSTWA PRACY W PRZEMYŚLE możecie Państwo zgłosić do udziału w konkursie o Złoty Medal MTP, swoje produkty. Pamiętajcie jednak, że muszą one spełniać określone warunki:

  • powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie,
  • wykonany ze znakomitej jakości materiałów i
  • wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.
  • musi również spełniać szereg dodatkowych kryterium przypisanych dla danej branży.

 

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w serwisie Strefie Wystawcy. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do strony logowania do serwisu.

buton_zloty_medal.jpg

SPRAWDŹ >>REGULAMIN KONKURSU

UWAGA: Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 marca 2019 r.

pp-231_of_641.jpg
pp-241_of_641.jpgpp-413_of_641.jpg
mg_1242.jpg


Każdego roku MTP przeprowadzają ankietę, w której sprawdzamy efektywność podejmowanych działań promocyjnych, jak również rzeczywiste zainteresowanie Złotym Medalem. Liczby mówią same za siebie.

  • aż 81% respondentów bardzo pozytywnie oceniła stosowany przez MTP pakiet promocji laureatów Złotego Medalu MTP jako przydatny bądź bardzo przydatny. Negatywnych odpowiedzi udzieliło niecałe 3% firm;
  • 83% respondentów przyznało, że informacja o otrzymaniu Złotego Medalu MTP wpłynęła na wzrost liczby zwiedzających, którzy odwiedzili ich stoisko podczas targów, jedynie 0,5% nie zanotowała takiego wzrostu;
  • Wzrost sprzedaży produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP został zauważony przez 52% firm, jedynie 8% uważa, że nagroda nie miała żadnego wpływu;
  • 23% konsumentów przyznaje, że informacja o nagrodzie, zamieszczona na opakowaniu, pozytywnie wpływa na jego decyzje zakupowe. Z kolei tylko dla 2% nie ma to większego znaczenia.

 

Do kiedy należy przesłać zgłoszenia?
do 31.03.2019 r.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny poniżej. Nim jednak to zrobisz zapoznaj się dokładnie z regulaminem konkursu. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje na temat kompletowania dokumentacji technicznej i przede wszystkim termin zgłoszeń.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni