Organizator:

Dziękujemy, że byliście z nami!

Podziel się

Właśnie zakończyła się tegoroczna odsłona Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, który towarzyszył najważniejszym targom przemysłowym w Europie Środkowo-Wschodniej - ITM Industry Europe. Przez cztery wystawcy zaprezentowali swoją flagową ofertę produktów i rozwiązań BHP dedykowaną dla sektora przemysłowego i logistycznego.

czwarty, ostatni dzień Salonu BHP 2023 - 2 czerwca, upłynął pod znakiem spokojnych rozmów, finalizowania umów i kontraktów oraz planowania obecności na zbliżających się targach SAWO 2024. 

Salon BHP to idealny czas na zapoznanie się z ofertą wiodących marek, podpatrzenie nowych systemów czy rozwiązań, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz „dotknięcie” innowacyjnych technologii i produktów.

Dlatego dziękujemy wystawcom, zwiedzającym, mediom branżowym oraz partnerom targów za to, że obdarzyli nas zaufaniem i odwiedzili Poznań w dniach 30 maja - 2 czerwca 2023. To były niezwykle intensywne dni, wypełnione licznymi dyskusjami, pokazami i konferencjami. 

Liczymy na Państwa obecność podczas nadchodzących wydarzeń przygotowywanych przez Grupę MTP. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na kolejnej odsłonie Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle w 2025 r.

Tymczasem, zapraszamy serdecznie na Międzynarodowe Targi Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 r., oczywiście w Poznaniu! Do zobaczenia!