Aktualności
16.05.2019
Jest już gotowy nasz targowy przewodnik. Czytelnik znajdzie tam najważniejsze informacje o bloku czerwcowych targów: ITM Polska, Modernlog, 3D Solutions, Subcontracting i Salonie Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Zachęcamy do lektury!

[ więcej ]


14.05.2019
Jak wzmocnić swoją pozycję i podkreślić obecność na czerwcowych targach? Wystawcom wystarczą cztery kroki do sukcesu.

[ więcej ]


08.05.2019
Każdy wystawca Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle powinien poczuć się gospodarzem targów. Zachęcamy do pobrania i wysyłki zaproszeń na to wydarzenie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Innowacje - Technologie - Maszyny ITM Polska, BHP

Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle na targach ITM Polska

Najbliższa edycja: 4-7 czerwca 2019. Zapraszamy!

Salon BHP na największych targach przemysłowych w Polsce

Interesujące konferencje i prelekcje organizowane przez najważniejsze instytucje zajmujące się tematyką bezpieczeństwa i ochrony pracy w Polsce oraz ciekawe produkty i rozwiązania z zakresu ochrony pracy – tak w skrócie scharakteryzować można Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Ekspozycja kolejnej edycji salonu jest częścią największych w kraju targów nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM Polska.

Wystawcy Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, organizowanego w latach nieparzystych, naprzemiennie z Międzynarodowymi Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, zaprezentują środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, środki i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, rozwiązania służące bezpiecznej pracy w magazynie.

>>Zakres tematyczny

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni