Aktualności
21.03.2019
Aż 26 tysięcy m² zajęła w poprzedniej edycji powierzchnia bloku targów ITM POLSKA. Znamy już podział tegorocznej ekspozycji na poszczególne sektory. Wystawcy, którzy jeszcze nie zdążyli się zgłosić mają niewiele czasu na decyzję.

[ więcej ]


20.03.2019
Co w zasadzie znaczy safety change management? Czy styl przywódczy ma wpływ na liczbę wypadków w sektorze przemysłowym? Jak przekonać pracownika by lepiej dbał o swoje bezpieczeństwo? To kilka kluczowych pytań, na które odpowiadać będzie ekspert w ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

[ więcej ]


07.03.2019
Zbliża się godzina „zero” dla wszystkich marzących o Złotym Medalu MTP. Tylko do 31 marca można zgłaszać produkty, które będą ubiegać się o tę wyjątkową nagrodę. Złoty Medal MTP to nie tylko prestiż, ale wymierne korzyści dla laureatów.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Innowacje - Technologie - Maszyny ITM Polska, BHP

Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle na targach ITM Polska

Najbliższa edycja: 4-7 czerwca 2019. Zapraszamy!

Salon BHP na największych targach przemysłowych w Polsce

Interesujące konferencje i prelekcje organizowane przez najważniejsze instytucje zajmujące się tematyką bezpieczeństwa i ochrony pracy w Polsce oraz ciekawe produkty i rozwiązania z zakresu ochrony pracy – tak w skrócie scharakteryzować można Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Ekspozycja kolejnej edycji salonu jest częścią największych w kraju targów nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM Polska.

Wystawcy Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, organizowanego w latach nieparzystych, naprzemiennie z Międzynarodowymi Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, zaprezentują środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, środki i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, rozwiązania służące bezpiecznej pracy w magazynie.

>>Zakres tematyczny

[ Wstecz ]

Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni