Aktualności
07.06.2019
Po czterech intensywnych dniach targi ITM Industry Europe dobiegły końca. Przez ten krótki czas teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapełniły nowoczesne maszyny, technologiczne nowości i tłumy zwiedzających profesjonalistów. Strefa konferencyjna Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy za tak udaną edycję!

[ więcej ]


06.06.2019
Przemysł 4.0 jest wiodącym tematem targów ITM Industry Europe. Sfilmowana ekspozycja wygląda imponująco. A to tylko niewielki wycinek oferty wszystkich wystawców.

[ więcej ]


05.06.2019
W ramach imponującej ekspozycji ITM INDUSTRY EUROPE można podziwiać nowoczesne maszyny, najnowsze technologie i prekursorskie rozwiązania na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Dodatkowo uczestnicy ITM mogą skorzystać z bogatego programu targów: Modernlog, 3d Solutions, Subcontracting i Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. W drugim dniu wydarzenia było z czego wybierać.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Innowacje - Technologie - Maszyny ITM Industry Europe, BHP

Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle na targach ITM Industry Europe

Najbliższa edycja: 2021. Zapraszamy!

Salon BHP na największych targach przemysłowych w tej części Europy!

Interesujące konferencje i prelekcje organizowane przez najważniejsze instytucje zajmujące się tematyką bezpieczeństwa i ochrony pracy w Polsce oraz ciekawe produkty i rozwiązania z zakresu ochrony pracy – tak w skrócie scharakteryzować można Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Ekspozycja kolejnej edycji salonu jest częścią największych w kraju targów nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM Industry Europe.

Wystawcy Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, organizowanego w latach nieparzystych, naprzemiennie z Międzynarodowymi Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, zaprezentują środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, środki i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, rozwiązania służące bezpiecznej pracy w magazynie.

>>Zakres tematyczny

[ Wstecz ]Zobacz również


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni