Organizator:

Przemysł przyszłości czyli targi ITM

03.06.2019 12:00:00

Podziel się

Na cztery dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zmieni się w nowoczesną strefę przemysłową. Tutaj ograniczeniem może być tylko wyobraźnia. Innowacyjne maszyny, inteligentne roboty, sprzęt najnowszej generacji oraz bogaty program konferencji, eksperckich spotkań i debat – tak w skrócie wygląda blok największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów przemysłowych.

Organizacja w jednym czasie targów INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY ITM Industry Europe, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, Targów Druku i Skanu 3D - 3D Solutions pozwala szeroko zaprezentować wszystko to, co nowoczesny przemysł ma do zaoferowania. W efekcie uczestnik otrzymuje w pigułce osiągnięcia czwartej rewolucji przemysłowej.

INDUSTRY EUROPE- to nowe przesłanie Targów ITM. To pojęcie Grupa MTP stara się traktować jak misję tworząc tak spektakularne wydarzenie dla świata przemysłu 4.0. Targi ITM przez cztery dni stają się centrum nowych, międzynarodowych trendów. W tym roku towarzyszy im także zmiana wizerunkowa - nowe logo i identyfikacja wizualna ITM.

Blisko 1000 wystawców, 25 tysięcy m2 powierzchni ekspozycyjnej, 10 pawilonów z prezentowanymi nowościami i rozwiązaniami dla wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu rozwijających się w Polsce – to wszystko czeka na profesjonalistów, którzy 4-7 czerwca 2019 pojawią się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bądź SMART z targami ITM

„Na drodze do Przemysłu 4.0” – to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów Innowacje-Technologie-Maszyny ITM, wiodącego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej kompleksowo prezentującego ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Smart Industry. To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

- W ramach bieżącej edycji ITM skupimy się na upowszechnianiu koncepcji SMART Industry – 
w centrum uwagi znajdą się digitalizacja, integracja i automatyzacja procesów technologicznych, 
a wystawcy zaprezentują maszyny, urządzenia, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z tematyką Przemysłu 4.0 i Smart Factory
 – podkreśla Joanna Kucharska, dyrektor targów ITM. Na które punkty programu warto zwrócić szczególną uwagę?

Więcej na: www.itm-polska.pl

Najważniejsze punkty programu targów ITM

„Pierwsze kroki ze sterowaniem CNC Mitsubishi Electric”

Bezpłatne szkolenie przygotowane przez Mitsubishi Electric Europe. Podczas spotkania organizatorzy podpowiedzą, jak dobierać sterowanie do aplikacji CNC, zaprezentują jak napisać program 
w oprogramowaniu NC Trainer2 PLUS oraz pokażą jak sterować robotem z G-codu przy użyciu funkcji Direct Robot Control.

 • 4, 5 i 6 czerwca 2019, godz. 10:00, 12:00 oraz 14:00  – sala 1.F, antresola, pawilon 7

„MM Speakers Corner – dyskusje o przemyśle”

MM Speakers Corner to cykl paneli dyskusyjnych, w których udział zapowiedzieli  doświadczeni specjaliści – menedżerowie, inżynierowie, przedstawiciele nauki oraz instytucji publicznych, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w kwestiach kluczowych dla polskiego przemysłu. Tematy spotkania to:  Globalizacja przemysłu; Instrumenty wsparcia Przemysłu 4.0; Najnowsze trendy technologiczne w przemyśle (sztuczna inteligencja, produkcja addytywna, wirtualna 
i rozszerzona rzeczywistość, symulacje, chmury obliczeniowe, autonomiczne roboty, coboty) oraz Organizacja i zarządzanie w przemyśle. Organizatorem jest miesięcznik „MM Magazyn Przemysłowy”.

 • 5 czerwca 2019, godz. 10:00 – 15:00, pawilon 3, stoisko 17A

„Czwarta rewolucja w polskich fabrykach – aktualny stan i oczekiwania”

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa AHK zaprasza na konferencję: “Czwarta rewolucja  
w polskich fabrykach  – aktualny stan i oczekiwania”. Wydarzenie to będzie doskonałą szansą do tego, aby wspólnie zweryfikować rozwój własnego przedsiębiorstwa w obszarze Przemysłu 4.0. Wśród tematów m. in.: wpływ automatyzacji i robotyzacji na procesy produkcyjne i wynik finansowy; pułapki związane z wdrażaniem nowych technologii; rola komunikacji i IT w Smart Factory.

 • 5 czerwca 2019, godz. 11:00, scena, Aleja Lipowa

„Akademia Natryskiwania Cieplnego”

ANC to prezentacja możliwości, osiągnięć i profilu działalności firm i instytucji w aspekcie natryskiwania cieplnego powłok. Celem ANC jest wykazanie efektów współpracy powstałej w wyniku transferu wiedzy nauka-przemysł oraz nowości i osiągnięć w zakresie tematyki dotyczącej natryskiwania cieplnego. Na wydarzenie zaprasza Laboratorium spawalnictwa na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

 • 6 czerwca 2019 r., godz. 11:00 – 15:00, pawilon 6

„Pokazy lakierowania proszkowego i na mokro – Poligon Lakierniczy”

Czasopismo “Lakiernictwo Przemysłowe” zaprasza na warsztaty obróbki powierzchni. To strefa, gdzie można sprawdzić w praktyce urządzenia różnych producentów,przeprowadzać rozmowy
z specjalistami, m.in. od: urządzeń do malowania farbami proszkowymi, aplikacji lakierniczych do malowania na mokro, urządzeń do badania powłok, myjek, pomp, urządzeń do śrutowania, pieców do polimeryzacji, ścian lakierniczych, kabin, systemów transportu, czy systemów szlifowania. Dodatkową atrakcją dla zwiedzających będą wykłady tematyczne z mechanicznej obróbki powierzchni, malowania na mokro oraz proszkowego.
Ø   4-7 czerwca 2019, godz. 10:00 – 16:00, pawilon 8, stoisko 44
(wykłady 5.06.2018, godz. 11:00-14:00)

Kooperacja kluczem do sukcesu – ósma edycja targów Subcontracting

Dialog, wspólne cele i kooperacja są drogą do sukcesu. 

Dlatego coraz bardziej istotne staje się współdziałanie w ramach szeroko rozumianej sieci biznesowej, co daje właśnie udział w Targach Kooperacji Przemysłowej Subcontracting. Wydarzenie ma na celu pokazać potencjał firm działających w przemyśle. Swoje możliwości prezentują tu oferenci usług podwykonawczych z kraju i z zagranicy. Poprzez udział w targach Subcontracting, przedsiębiorstwo produkcyjne może nawiązać nowe kontakty biznesowe, zyskać cenne doświadczenia oraz konsekwentnie poszerzać zakres swojej działalności. W roku bieżącym w Poznaniu zaprezentuje się blisko 100 oferentów usług podwykonawczych z Finlandii, Litwy, Polski, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Są wśród nich przedsiębiorstwa specjalizujące się w pracach podwykonawczych w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawalnictwa, wycinania, przetwórstwa tworzyw sztucznych, przetwórstwa gumy, elektroniki, elektrotechniki oraz usług dla przemysłu. Patronat honorowy nad tegorocznym wydarzeniem objęła Polska Agencja Inwestycji i Handlu, a partnerami są: Klaster Obróbki Metali – Krajowy Klaster Kluczowy, Enterprise Europe Network oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny.

Przed nami ósma edycja targów Subcontracting, które pokazują, jak ważne w biznesie jest współdziałanie, a nie rywalizacja. Targi z edycji na edycję odnotowują widoczne wzrosty, zarówno pod kątem zainteresowania zwiedzających, jak i zaangażowania samych wystawców, czego odzwierciedleniem jest coraz większa ekspozycja i oferta usług. Zainteresowanie to przekłada się także na współpracę z partnerami merytorycznymi, której owocem są ciekawe panele dyskusyjne 
i prezentacje
 – mówi Zofia Strzyż, dyrektor targów Subcontracting.

Więcej na: www.subcontracting.pl

Najważniejsze punkty programu SUBCONTRACTING

„RozGROMić konkurencję. Sprawdzone strategie dowodzenia, motywowania i zwyciężania 
według generała Romana Polko”

Zasady wojskowości dają się z sukcesem przełożyć na reguły zarządzania biznesem. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak skutecznie motywować zespół, jak osiągać zamierzone cele, jak efektywnie zarządzać zadaniami realizowanymi przez zespół, jak budować przywództwo zespołowe 
i osobiste, jak podejmować ryzyko aby przekuć je w sukces – warto zarezerwować czas i posłuchać wystąpienia generała Romana Polko   pt. „RozGROMić konkurencję. Sprawdzone strategie dowodzenia, motywowania i zwyciężania”. Prelekcja byłego dowódcy GROMu jest wspólną inicjatywą targów ITM, Subcontracting oraz Klastra Obróbki Metali – Krajowego Klastra Kluczowego.

 • 4 czerwca 2019, godz. 13:00 – 14:30, scena, Aleja Lipowa

„Razem można więcej”

Klaster Obróbki Metali – Krajowy Klaster Kluczowy mocno akcentuje swoją obecność podczas tegorocznej edycji targów Subcontracting. Poza efektowną ekspozycją w pawilonie 7, członkowie KOM przygotowali dwa wystąpienia poruszające tematykę: skutecznego przygotowania się 
i praktycznego wdrażania rozwiązań Przemysłu 4.0 oraz siły kooperacji („Skąd wziąć 10 mln na promocję międzynarodową?”), a także kluczowych kompetencji w osiąganiu sukcesu w szybko zmieniającym się środowisku przemysłowym („Jak w przemyśle rozwijać kompetencje przyszłości?”).

 • 4 czerwca 2019, godz. 14:30 – 15:30, 5 czerwca 2019, godz. 13:30 – 14:30, 
  scena, Aleja Lipowa

„Magia spotkań – Subcontracting Meetings”

Dwudniowa międzynarodowa giełda kooperacyjna, skierowana do przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży przemysłowej. To wyjątkowa, bezpłatna i wygodna formuła budowania trwałych relacji między oferentami usług podwykonawczych oraz potencjalnymi zleceniodawcami. Niewątpliwym atutem tej formy matchmakingu jest możliwość wcześniejszego poznania profili oferentów i umówienia się na konkretne spotkania przed targami za pomocą specjalnego panelu internetowego www.b2match.eu. Partnerem wspierającym spotkania matchmakingowe jest Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Tegoroczna edycja 2019 to blisko 300 bilateralnych spotkań, 96 uczestników, 14 krajów (Belgia, Białoruś, Chiny,  Finlandia, Litwa, Holandia, Niemcy, Norwegia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Ukraina i Węgry). Warto również podkreślić, że Subcontracting ITM Meetings znalazło się w gronie siedmiu wyróżnionych imprez organizowanych przy wsparciu Enterprise Europe Network.

 • 5-7 czerwca, godz. 11.00-16.00, sala konferencyjna AB, antresola, pawilon 7

Modernlog dla entuzjastów logistyki 4.0

Logistyka 4.0 zakłada automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość adaptacji do zmieniających się warunków. Ten ogólnoświatowy trend wymusza na firmach zmiany, niekiedy wręcz rewolucyjne. Logistyka 4.0 to hasło przewodnie targów Modernlog.

Dzisiaj logistyka nie ogranicza się tylko do transportu towarów z miejsca A do miejsca B. Liczą się nowoczesne, autonomiczne urządzenia transportowe oraz inteligentne systemy pozwalające na automatyzację i cyfryzację magazynów, digitalizację poszczególnych procesów i optymalizację przepływu materiałów. Celem jest zwiększenie efektywności łańcucha dostaw i zarazem zmniejszenie kosztów i czasu obsługi zamówień. Dzięki zaawansowanym technologiom złożone algorytmy błyskawicznie „uczą się“ nowych sposobów rozwiązywania problemów. - Znaczna część procesów manualnych została już zastąpiona przez maszyny a następne zmiany przed nami. Firmy prześcigają się w tworzeniu nowoczesnych oprogramowań, które usprawniają te procesy. Warto jednak podkreślić, że inteligentne i cyfrowo połączone systemy mają również umożliwić komunikację między ludźmi, maszynami, sprzętem, rozwiązaniami logistycznymi i produktami. O takie rozwiązania będzie można zapytać bezpośrednio wystawców Modernlog – dodaje Mateusz Nowakowski.

Inwestowanie w magazyn wpisujący się w koncepcję logistyki 4.0 to dziś konieczność. Taki nowoczesny obiekt musi być zautomatyzowany, reagujący w czasie rzeczywistym na różne bieżące problemy: zmiany w zamówieniach, dostępność zasobów magazynowych oraz produkcyjnych.

O tych trendach będą mówić eksperci podczas zorganizowanej 6 czerwca 2019 r. konferencji „Smart Warehouse”. Będzie to ważny punkt na mapie wydarzeń targów Modernlog. Wydarzenie pozwoli rozwiać wątpliwości, pomoże również w podjęciu kluczowych decyzji związanych z procesami magazynowymi w firmie. Co ważne, uczestnicy poznają konkretne historie wdrożeń.

Więcej na: www.modernlog.pl

Najważniejsze punkty programu MODERNLOG

„Konferencja Smart Warehouse”

Jaka jest rola szefa logistyki, kierownika magazynu,  menedżera łańcucha dostaw w dobie digitalizacji i cyfryzacji? Jak inwestować w automatyzację procesów magazynowych w duchu Logistyka 4.0? Jakie innowacyjne rozwiązania zwiększą wydajność centrum dystrybucyjnego lub magazynu? Z takimi dylematami zmaga się niejeden menedżer. Konferencja „Smart Warehouse” pozwoli rozwiać wątpliwości. Konferencja będzie miejscem dla osób poszukujących nowych produktów i trendów oraz umiejętności zarządzania i wdrażania logistyki 4.0 w swoim obszarze produkcyjno-magazynowym.

 • 6 czerwca 2019, godz. 11:00 – 17:00, scena, Aleja Lipowa

Innovation for Logistics „W świecie maszyn 4.0”

Tegoroczny projekt In4log Industry odbędzie się według scenariusza, który pokaże jak wpływać na takie parametry pracy jak: wydajność, szybkość przepływu, czas realizacji dostaw wewnętrznych i bezbłędność wydań kompletacyjnych i wykorzystać w tym celu dostępne na rynku maszyny i urządzenia.

Projekt In4log Industry wykorzystuje realnie istniejące urządzenia do realizacji poszczególnych etapów procesu magazynowania, konfekcjonowania i przemieszczania wewnętrznego towarów. Ten unikalny model aktywnej prezentacji odwzorowuje krytyczne działania,  które zachodzą w obszarze logistyki wewnętrznej.

 • 4,5,6,7 czerwca 2019, godz. 10:00 – 16:00 (pokazy co pełną godzinę), pawilon 7A

Technologie przyrostowe w przemyśle na 3D Solutions

Szybkość, oszczędność, możliwość wydruku skomplikowanych geometrii to zalety, dzięki którym, w wielu obszarach tradycyjne metody wytwórcze zostają wyparte przez druk 3D. Technologie przyrostowe to stosunkowo nowy trend w świecie przemysłu.

W branży nie brakuje nowości i pomysłów na jej rozwój, a najlepszym miejscem dla poszukujących takich rozwiązań są targi 3D SOLUTIONS. - Druk 3D czyli technologie przyrostowe to przyszłość dla wielu gałęzi przemysłu, logistyki i e-handlu czy też medycyny. Świadczy o tym nie tylko coroczny wzrost sprzedaży maszyn oferujących coraz to nowe technologie druku zdolne do pracy w seryjnej produkcji, ale także innowacyjne podejście, które pozwala przedsiębiorstwom unikać błędów już w fazie prototypowania, oraz zoptymalizować swoje procesy produkcyjne pod kątem oszczędności materiałów – mówi Mateusz Nowakowski, dyrektor targów 3D Solutions.

3D Solutions to wyjątkowa okazja do podjęcia współpracy biznesowej, wymiany idei i doświadczeń. Zainteresowani nowymi możliwościami skanerów 3D nie powinni przeoczyć bezpłatnych warsztatów dotyczących przemysłowego zastosowania tych urządzeń.

Jak zapewniają eksperci technologia 3D pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy, co udowodnią zorganizowane warsztaty.

Więcej na: www.3dsolutions.mtp.pl

Najważniejsze punkty programu 3D SOLUTIONS

Warsztaty skanu 3D

Motoryzacja, medycyna, przemysł lotniczy, stoczniowy, obronny czy transportowy – coraz więcej branż wykorzystuje skanery 3D. Szczegóły dotyczące obsługi tych zaawansowanych urządzeń metrologicznych w przemyśle będzie można poznać na targach 3D Solutions. Podczas warsztatów eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne.

 • 4,5,6,7 czerwca 2019, godz. 10:00 – 11:00 Inżynieria odwrotna w przemyśle pawilon 6/17
 • 4,5,6,7 czerwca 2019, godz. 13:00 – 14:00 Kontrola jakości w fabrykach 4.0 pawilon 6/17

Z troski o bezpieczeństwo

Ponad 84 tysiące osób w ubiegłym roku zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy. Takie najnowsze alarmujące statystyki podał GUS. Powodem tych tragicznych zdarzeń jest najczęściej brak odpowiedniej kultury bezpieczeństwa. O tym jak ją budować będą mówić eksperci w ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle, odbywającego się w ramach targów ITM.

Z bogatego programu specjalnie wydzielonej strefy konferencyjnej będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy targów ITM już od 4 czerwca. – Jako organizatorzy wychodzimy z założenia, że dla właścicieli firm, w tym potentatów branży przemysłowej, dobry pracownik to przede wszystkim bezpieczny pracownik. Wedle dzisiejszych standardów zarządzania przedsiębiorstwem, zapewnienie bezpieczeństwa osobom zatrudnionym to nie dodatkowy koszt i marnowanie zasobów firmy, a realizowanie optymalnej strategii organizacyjnej.  mówi Zofia Strzyż, dyrektor Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

W strefie konferencyjnej Salonu eksperci będą mówić m.in. o psychologicznych aspektach budowania kultury bezpieczeństwa. Ciekawie zapowiada się debata oksfordzka pt. Robotyzacja stanowisk produkcyjnych - czy ludzie powinni się obawiać utraty pracy? W jej trakcie prelegenci dowiodą jak w dobie automatyzacji ochronić pracowników przed poczuciem zagrożenia bezrobociem. Uczestnicy dowiedzą się również jak bardzo poprawa bezpieczeństwa w pracy może zainicjować całą lawinę zmian w przedsiębiorstwie. Dużą atrakcją dla uczestników targów będą zakończone certyfikatem praktyczne warsztaty (4 i 5 czerwca 2019 r.) pt. „FIRE DAY- Zostań bohaterem w swojej firmie”. To szkolenie przeciwpożarowe z użyciem trenażera gaśniczego oraz nowoczesnego sprzętu będzie skierowane do wszystkich osób ceniących sobie bezpieczeństwo i ochronę przed zagrożeniem. Dzięki zastosowaniu „żywego” ognia uczestnicy będą mogli szkolić się w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. W ramach Salonu Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle odbędzie się także konferencja Państwowej Inspekcji Pracy, która objęła wydarzenie patronatem honorowym.

Więcej na: https://bhp.mtp.pl/

Najważniejsze punkty programu Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

FIRE DAY- Zostań bohaterem w swojej firmie

Jak nie wpaść w panikę kiedy wybuchnie pożar? Jak reagować sprawnie, ale i bezpiecznie w sytuacji zagrożenia ogniem? Odpowiedzi na te pytania nie tylko w teorii, ale i w praktyce poznają uczestnicy profesjonalnego szkolenia przeciwpożarowego FIRE DAY- Zostań bohaterem w swojej firmie.

Jak zapewniają organizatorzy ćwiczenia w namiocie pomogą osiągnąć umiejętność sprawnej reakcji w sytuacjach niebezpiecznych, związanych z ograniczonym widzeniem w zadymieniu. Uczestnicy poznają również zasady prowadzenia ewakuacji oraz nauczą się posługiwać podręcznym sprzętem gaśniczym. Po szkoleniu każdy otrzyma certyfikat.

 • 4,5 czerwca 2019, godz. 12:00 – 16:30 sektor 10 (teren zewnętrzny przy pawilonie 6)

Konferencja Państwowej Inspekcji Pracy

"Kwalifikacje zawodowe filarem bezpieczeństwa. Dodatkowe uprawnienia kwalifikacyjne do obsługi maszyn i urządzeń w świetle ostatnich zmian przepisów" – to hasło przewodnie konferencji Państwowej Inspekcji Pracy. Podczas wydarzenia eksperci omówią tematykę bezpieczeństwa przy pracach transportowych z wykorzystaniem suwnic i żurawi. Uczestnicy spotkania poznają najnowsze wymagania bezpieczeństwa przy pracach związanych z eksploatacją wózków jezdniowych. W trakcie konferencji zostanie poruszony bardzo istotny temat wypadków przy pracy. Eksperci dowiodą, że ich główną przyczyną jest brak kwalifikacji i niewłaściwa organizacja pracy.

 • 4 czerwca 2019, godz. 10:00 – 12:15 Hol Wschodni/Sala Niebieska

Szlakiem rewolucji 4.0 czyli wycieczka z przewodnikiem

Do tej wycieczki nie potrzeba wehikułu czasu, choć wyprawa może przypominać podróż do przyszłości. Trzy ścieżki zwiedzania szlakiem nowości technologicznych dotyczących flagowej oferty tegorocznej edycji targów ITM, Modernlog, 3D Solutions – to atrakcja, której nie można przeoczyć. Ostatnia edycja bloku targów ITM udowodniła, że koncepcja zwiedzania targów wytyczonym szlakiem z ekspertem to strzał w dziesiątkę. Formuła wycieczki nie tylko umożliwia skorzystanie z fachowych porad, bezpośredni kontakt z dostawcami najnowszych technologii, ale też dzięki uporządkowanej tematycznie trasie pozwala gościom targowym zaoszczędzić czas. Korzystający ze ścieżek odwiedzają stoiska wybranych firm, których oferta produktowa zawiera najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu. Podczas drugiego i trzeciego dnia targów zaplanowano trzy ścieżki zwiedzania: Przemysł 4.0, Logistyka 4.0, Druk 3D.

Więcej na: https://itm-polska.pl/news/szlakiem-rewolucji-4-0-zglos-sie-do/

ZŁOTY MEDAL MTP 2019

W roku bieżącym, przyznano aż 17 Złotych Medali. Sąd konkursowy uhonorował szesnaście produktów ITM, jeden przypadł wystawcy 3D Solutions. Szukajcie ich na odpowiednio oznaczonych stoiskach!

NOWOŚCI

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla zwiedzających targi, a dla wystawców to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty firmowej i dotarcia do świadomości konsumentów. Goście odwiedzający tegoroczną edycję targów będą mogli zapoznać się z 40 nowościami, które będą oznaczone specjalnymi naklejkami!

DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Bilet wstępu na targi upoważnia do zwiedzenia pięciu odbywających się w tym samym miejscu wydarzeń: targów ITM, Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, Targów Druku i Skany 3D – 3D Solutions oraz Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

Godziny otwarcia targów:
4 czerwca (wtorek): 9.00 – 17.00,
5 czerwca (środa): 9.00 – 17.00, 
6 czerwca (czwartek): 9.00 – 17.00,
7 czerwca (piątek): 9.00 – 16.00.