Organizator:

Salon BHP 2023 - półmetek za nami!

Podziel się

Przestrzeń ekspozycyjna Salonu Bezpieczeństwo Pracy W Przemyśle 2023 trzeciego dnia targów cieszyła się sporym zainteresowaniem, wystąpienie firmy Step2safety zapewniło uczestnikom dawkę praktycznej wiedzy, a rozmowy wystawców z profesjonalistami reprezentującymi firmy przemysłowe dały ogromną szansę zbudowania szerokich kontaktów biznesowych.

"Jak udoskonalić procesy produkcji, umiejętności przywódcze liderów i zwiększyć zaangażowanie pracowników, czyli kultura bezpieczeństwa nowym LEAN" to temat wystąpienia, przygotowanego przez firmę szkoleniową Step2Safety, które odbyło się w czwartek, trzeciego dnia targów BHP (1.06.2023) na scenie Trendy dla Przemysłu w pawilonie 5A. Podczas prezentacji uczestnicy mieli okazję dowiedzą się m.in.:czy kultura bezpieczeństwa może przełożyć się na wynik finansowy firmy i zaangażowanie pracowników? Jak obudzić w pracownikach pasję do działania i wykształcić nawyki szukania sposobów poprawy bezpieczeństwa i oszczędności w firmie. Czy dbanie o bezpieczeństwo pracowników łączy się z mniejszą wydajnością produkcji? Co lider zyskuje, jeśli spostrzega bezpieczeństwo jako szansę na rozwój firmy?

Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle to wydarzenie, które stanowi okazję do spotkań z ekspertami, dostarczając uczestnikom wiedzę na temat bezpieczeństwa pracy w sektorze przemysłowym oraz zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami z zakresu ochrony i bezpieczeństwa pracy. Wystawcy prezentują:  środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, środki i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, rozwiązania służące bezpiecznej pracy w magazynie, odzież ochronną i roboczą, wyposażenie miejsca pracy/ ergonomia, oznakowanie i znaki bezpieczeństwa.

 

 

Blok najważniejszych targów przemysłowych ITM Industry Europe, Subcontracting, Modernlog i Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle to wydarzenie skupiające całą branżę innowacji i rozwiązań skupionych wokół idei Industry 4.0. To czas premier rynkowych, nowości technologicznych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów warunkujących dynamiczny rozwój.

Już tylko jeden dzień pozostał, aby sprawdzić, co do zaoferowania mają wystawcy i organizatorzy wydarzeń specjalnych! W piątek, 2 czerwca 2023 zapraszamy w godzinach od 9.00 do 15.00. Do zobaczenia!