Organizator:

STEP2SAFETY z prelekcją podczas salonu BHP na ITM Industry Europe 2023

Podziel się

"Jak udoskonalić procesy produkcji, umiejętności przywódcze liderów i zwiększyć zaangażowanie pracowników, czyli kultura bezpieczeństwa nowym LEAN" to temat wystąpienia, przygotowanego przez firmę szkoleniową Step2Safety, które odbędzie się 1.06.2023 w ramach salonu BHP podczas targów ITM Industry Europe w Poznaniu.

 

Podczas prezentacji uczestnicy dowiedzą się:

  • Czy kultura bezpieczeństwa może przełożyć się na wynik finansowy firmy i zaangażowanie pracowników? 
  • Jak obudzić w pracownikach pasję do działania i wykształcić nawyki szukania sposobów poprawy bezpieczeństwa i oszczędności w firmie.   
  • Czy dbanie o bezpieczeństwo pracowników łączy się z mniejszą wydajnością produkcji?   
  • Co lider zyskuje, jeśli spostrzega bezpieczeństwo jako szansę na rozwój firmy?

 

"Jak udoskonalić procesy produkcji, umiejętności przywódcze liderów i zwiększyć zaangażowanie pracowników, czyli kultura bezpieczeństwa nowym LEAN."

1 czerwca 2023, godz. 12.30 - 13.00

Scena Trendów dla Przemysłu, pawilon 5A

 

Firma doradcza Step to Safety wspiera firmy produkcyjne w promowaniu Kultury Bezpieczeństwa. Do budowy unikalnych rozwiązań wykorzystuje wiedzę z zakresu psychologii przemysłowej, najlepsze praktyki BHP oraz bezkompromisowe podejście do aspektów bezpieczeństwa.

Więcej: https://step2safety.pl/

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle odbędzie się w dniach 30.05-2.06.2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można zwiedzić ekspozycję: ITM INDUSTRY EUROPE, Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG oraz Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING.