Organizator:

Cztery kroki do sukcesu

14.05.2019 12:00:00

Podziel się

Jak wzmocnić swoją pozycję i podkreślić obecność na czerwcowych targach? Wystawcom wystarczą cztery kroki do sukcesu.

Wszystkich wystawców zachęcamy do podjęcia czterech działań, które wzmocnią  pozycję i podkreślą obecność na czerwcowych targach.

# KROK 1

ZAPROSZENIA

Prosimy o pobieranie ZAPROSZEŃ do zwiedzania i kierowanie ich do Państwa obecnych i potencjalnych klientów. Każdy wystawca powinien poczuć się gospodarzem targów. Zaproszenia dostępne są na Państwa koncie w strefie wystawcy w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA.
Jeśli potrzebują Państwo większej liczby zaproszeń prosimy o informację.

Zaproszenia elektroniczne są bezpłatne.

# KROK 2

NOWOŚCI PRODUKTOWE

Zachęcamy do zgłaszania NOWOŚCI PRODUKTOWYCH. Jest to dodatkowa, bezpłatna forma promocji dla Państwa firmy. Informacje są rozsyłane do zwiedzających przed targami, zamieszczane na stronie targów, publikowane przez współpracujące z nami media i drukowane w vademecum zwiedzającego, które dostępne są w czasie targów dla wszystkich zwiedzających.
Nowości należy zgłaszać przez stronę: https://bhp.mtp.pl/pl/dla-wystawcy/oferta/zglos-nowosc-premiere/

# KROK 3

ZGŁOSZENIE WSPÓŁWYSTAWCY

Prosimy o zgłaszanie WSPÓŁWYSTAWCÓW i firm reprezentowanych (współwystawca ponosi opłatę, ale jednocześnie otrzymuje pakiet świadczeń jak wpis w katalogu, karty wstępu na targi, zaproszenie na wieczór branżowy).

Zgłoszenia współwystawcy lub firmy reprezentowanej można dokonać poprzez Strefę Wystawcy zakładka SKLEP -> ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA
Zwiedzający często pytają nas o to, czy dane firmy, marki są obecne na targach. Niestety jeśli nie są zgłoszone, z powodu braku tej informacji nie możemy odsyłać ich na Państwa stoiska.

# KROK 4

JUBILEUSZ WYSTAWCY

Święto naszych wystawców jest też naszym świętem. Jeśli Państwa firma obchodzi w tym roku jubileusz, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie. Zadbamy o odpowiednią oprawę tej ważnej dla Państwa rocznicy.

Informacje o JUBILEUSZU prosimy zgłaszać na adres: ewa.gosiewska

Do zobaczenia na targach!